İstanbul Sanayi

İstanbul Rehber

 

İstanbul Sanayi - Mobilya - Ürünler Koltuk Takımları

 Koltuk Takımları

yurt içinde ve yurt dışında üretilen her türlü ürünlerin alım satım ve pazarlamasını imalatı üretimi ithalatı ve ihracatıdır ve ana sözleşmesimde yazılı olan diğer işler.
sektor: sektörel kobİ
kategori: mobilya sanayi
ku.

mobİlya mobİlya dekorasyon ahŞap aĞaÇ bahÇe bambu kapi pencere masa sandalye boya - ve İk - tutkal.

kılıçoğlu mobilya dekorasyon & İç mimarlık >ahşap merdiven Çeşitleri >yalı baskısı >yatak odası & yemek odası takımları >mutfak & banyo dolapları >havuz kenarı >amerıkan-panel-ahşap kapı *mimarımız ve esnek fiyatlarımızla hayatınıza kolaylık sağla.

bemuti mobİlya ev mobİlyasi büro ve ofis mobilyalari ofis büro mobilyalari mo bebek mobilyalari eczane mobilyalari bebek mobilyaları mutfak mobilyaları kent mobilyaları.

mobilya tamir yeni tasarım kullanım alanı genişletme eski mobilyanızı membran kapak değişimi menteşe arkalık kulp posta kutuları su sayaç dolapları yenilenmesi oda değişimi mobilya transferi her türlü ahşap sandelya tamirinden raylı gardorop .

adres mobİlya ve dekorasyon İnŞ.tİc.ltd.Ştİ. 1982 yilinda kurulan adres mobİlya mutfak masa sandalye Üretİmİ alaninda uzmanlaŞmiŞtir. bu alandakİ bİrİkİmİnİ 2000 yilinda adroİt İsmİ altinda markalaŞtiran adres mobİlya .

1990 yılından beri sektörüne damgasını vuran omsan dekorasyon geniş makina parkuru ve deneyimli elemanlarıyla ağaç İşleri mühendislik belgesiyle hizmet vermektedir.klasikten tasarımlardan günümüz modasına uygun modern takımlarla tasarımlarla müşteri .

mobİlya mobilya dekorasyon ahşap ağaç bahçe bambu kapı pencere masa sandalye ahşap dekorasyon.

ucuz koltuk köşe köşe koltuk hesaplı İmalattan köşe koltuk modern köşe koltuk ucuz köşe takımları köşe koltuk takımları İmalattan köşe takımları .

1-birinci sınıf koltuk imalatı(mudo ve seçkin birçok kişi müşterimiz) 2-mobilya mutfak oturma ve yatak odaları 3-İmalatlarımız isteğe göre kaplam mdf lam cilalı v.
 

 

 

>> Firmanızı Buraya Ekleyin <<