İstanbul Sanayi

İstanbul Rehber

 

İstanbul Sanayi - Mobilya - Ürünler Koltuk Takımları

 Koltuk Takımları

halı kilim parekende satış işleri
sektor: sektörel kobİ
kategori: mobilya sanayi
kuruluş tarihi: 13 ekim 2011 perşembe
yetkili ve ortak: - - -.

halı kilim deri ve süet giyim eşyaları kuyumculuk bakır ve sarıdan her türlü turistik eşya ticareti ve konusu ile ilgili ithalat ve ihracat yapmak.yukarıda bahsi geçen işlerin el işçiliğini ve imalatını yapmak ve 19.8.1992.

mutfak mobilyaları imalatı ve satışı işleri
sektor: sektörel kobİ
kategori: mobilya sanayi
kuruluş tarihi: 24 ekim 2011 pazartesi
yetkili ve ortak: - - -.

yurt içinde ve yurt dışında üretilen her türlü ürünlerin alım satım ve pazarlamasını imalatı üretimi ithalatı ve ihracatıdır ve ana sözleşmesimde yazılı olan diğer işler.
sektor: sektörel kobİ
kategori: mobilya sanayi
ku.

ofis mobilyaları satışı medikal tıbbi cihazlar labarotuvar malzemeleri(ilaç hariç)alım satımı ve inşaat malzemesi satışı işleri
sektor: sektörel kobİ
kategori: mobilya sanayi
kuruluş tarihi: 19 ekim 2011 Çarşamba
ye.

mobİlya mobİlya dekorasyon ahŞap aĞaÇ bahÇe bambu kapi pencere masa sandalye boya - ve İk - tutkal.

kılıçoğlu mobilya dekorasyon & İç mimarlık >ahşap merdiven Çeşitleri >yalı baskısı >yatak odası & yemek odası takımları >mutfak & banyo dolapları >havuz kenarı >amerıkan-panel-ahşap kapı *mimarımız ve esnek fiyatlarımızla hayatınıza kolaylık sağla.

bemuti mobİlya ev mobİlyasi büro ve ofis mobilyalari ofis büro mobilyalari mo bebek mobilyalari eczane mobilyalari bebek mobilyaları mutfak mobilyaları kent mobilyaları.

mobilya tamir yeni tasarım kullanım alanı genişletme eski mobilyanızı membran kapak değişimi menteşe arkalık kulp posta kutuları su sayaç dolapları yenilenmesi oda değişimi mobilya transferi her türlü ahşap sandelya tamirinden raylı gardorop .

adres mobİlya ve dekorasyon İnŞ.tİc.ltd.Ştİ. 1982 yilinda kurulan adres mobİlya mutfak masa sandalye Üretİmİ alaninda uzmanlaŞmiŞtir. bu alandakİ bİrİkİmİnİ 2000 yilinda adroİt İsmİ altinda markalaŞtiran adres mobİlya .
 

 

 

>> Firmanızı Buraya Ekleyin <<